Ons team

Ons team

Ons team

Wij zijn gepassioneerd door performance en we halen onze inspiratie uit onze bewondering voor sporthelden om het perfecte speeloppervlak te creëren.

Onze Domo®-experten bieden u advise over welke kunstgraskwaliteit, welke shock pad of welk invulmateriaal u nodig heeft. Bent u op zoek naar een total package solution? Wij bieden ook ondersteuning voor het ontwerp, de bouw en het projectmanagement bij de aanleg van nieuwe velden of bij de renovatie van bestaande terreinen.

Business Line Director Domo® Sports Grass

Jean Willems
jean.willems@domosportsgrass.com

Customer Service Desk

Kurt Sierens
kurt.sierens@domosportsgrass.com

 

Customer Service Desk

Elena Razmazina
elena.razmazina@domosportsgrass.com

Lisa Segers

Customer Service Desk

Lisa Segers
Lisa.Segers@domosportsgrass.com

Sales Manager The Netherlands

Bas Reinds
bas.reinds@domosportsgrass.com

Sales Manager Ireland, Scandinavia & Eastern Europe

Stef Oliviers
stef.oliviers@domosportsgrass.com

 

 

 

Sales Manager UK

Nick Rickerby
nick.rickerby@domosportsgrass.com

Sales Director Germany, Austria and Switzerland

Oliver Schimmelpfennig
oliver.schimmelpfennig@domosportsgrass.com

 

 

Sales Manager East/Middle-Germany

Hermann B Schröder
hermann.schroeder@domosportsgrass.com

 

 

Sales Manager West/North-Germany

Sven Backhaus
sven.backhaus@domosportsgrass.com

Sales Manager France and Maghreb

Emilien Gory
emilien.gory@domosportsgrass.com

Sales Manager Latin America/Spain/Middle East/Asia

Wouter Legasse
wouter.legasse@domosportsgrass.com

 

News feed | 06.04.2018

Anderstaligen naar job geleid in textielsector

Anderstaligen naar job geleid in textielsector

Twaalf anderstaligen gaan na een korte beroepsopleiding mét taalcoaching aan de slag bij Sport and Leisure Group in Sint-Niklaas. Het is het eerste tastbare resultaat van de samenwerking tussen VDAB, OCMW, de stad en Konvert Interim om werkzoekenden meer kansen te geven op de arbeidsmarkt.

Lees meer