Ons team

Ons team

Ons team

Wij zijn gepassioneerd door performance en we halen onze inspiratie uit onze bewondering voor sporthelden om het perfecte speeloppervlak te creëren.

Onze Domo®-experten bieden u advise over welke kunstgraskwaliteit, welke shock pad of welk invulmateriaal u nodig heeft. Bent u op zoek naar een total package solution? Wij bieden ook ondersteuning voor het ontwerp, de bouw en het projectmanagement bij de aanleg van nieuwe velden of bij de renovatie van bestaande terreinen.

Business Line Director Domo® Sports Grass

Jean Willems
jean.willems@domosportsgrass.com

Sales Director & projectmanager, The Netherlands

Bas Reinds

bas.reinds@domosportsgrass.com

Sales Manager Ireland, Scandinavia & Eastern Europe

Stef Oliviers
stef.oliviers@domosportsgrass.com

 

 

Sales Manager UK

Nick Rickerby
nick.rickerby@domosportsgrass.com

 

 

Sales Director Germany, Austria and Switzerland

Oliver Schimmelpfennig
oliver.schimmelpfennig@domosportsgrass.com

 

 

Sales Manager West/North-Germany

Sven Backhaus
sven.backhaus@domosportsgrass.com

 

 

Sales Manager Germany, Austria, Switzerland

Gene Allen
gene.allen@domosportsgrass.com

Sales Manager France and Maghreb

Emilien Gory
emilien.gory@domosportsgrass.com

Sales Manager Latin America/Spain/Middle East/Asia 

Wouter Legasse
wouter.legasse@domosportsgrass.com

 

Sales Manager Eastern Europe

Tom Czuszel
tom.czuszel@domosportsgrass.com

 

Business development manager

Jean-Baptiste Seux
jb.seux@domosportsgrass.com

 

Customer Service Desk

Kurt Sierens
kurt.sierens@domosportsgrass.com

 Lisa Segers

Customer Service Desk

Lisa Segers
lisa.segers@domosportsgrass.com

Marketing Manager

Bart Buytaert
bart.buytaert@domosportsgrass.com

Grafical Marketeer

Mieke Vande Velde
mieke.vandevelde@domosportsgrass.com

R&D Engineer

Jordi Vercauteren
jordi.vercauteren@domosportsgrass.com

News feed | 12.07.2018

Domo Fusion Grass pre nursed op rol

Domo Fusion Grass pre nursed op rol

Sports & Leisure Group biedt het hybride Domo® Fusion Grass aan op kant en klare rollen. Domo® Fusion Grass is ideaal voor stadions want is onmiddelijk bespeelbaar na installatie.

Lees meer